Werkwijze fase

Fase 1: Definitie van het programma van eisen

Voor het definiëren van de ontwikkeling is het belangrijk om een programma van eisen (PvE) op te stellen waaraan uw product zal moeten voldoen. Met de kennis en ervaring van Pentas met vergelijkbare kunststof rotatiegietproducten en ontwikkelingen, zal Pentas helpen bij het opstellen van het complete eisenpakket.

Bij het opstellen van dit eisenpakket gaan wij ervan uit dat wij de nodige informatie door u als klant krijgen aangeleverd.

Eindresultaat: een definitief vastgesteld PvE.

De geoliede machine

  • Fase 1: Opstellen van het programma van eisen

    Voor het definiëren van de ontwikkeling is het belangrijk om een programma van eisen (PvE) op te stellen waaraan uw product zal moeten voldoen. Lees meer »

  • Fase 2: Conceptvorming

    Het concept concentreert zich op het integreren van functies en de produceerbaarheid als kunststof rotatiegietproduct. Oplevering in deze fase is één of meerdere concepten met motivatie en toetsing aan het PvE van de concepten en een onderbouwing met behulp van ontwerpschetsen.

  • 3. Analyse

    Een risicoanalyse zal in overleg met u plaatsvinden. Er zal toetsing plaatsvinden of de materiaalkeuze geschikt is voor de opgegeven eisen. Lees meer »

  • Fase 4: Engineering (Detaillering van het ontwerp)

    Detaillering van het kunststof rotatiegietproduct is de belangrijke fase om over te gaan tot de matrijzenbouw en de automatisering. Lees meer »

  • Fase 5: Matrijs en Automatisering

    Op basis van de door u aangeleverde definitieve 2D- en 3D CAD tekeningen van het te produceren kunststof rotatiegietproduct start Pentas de ontwikkeling en de aanmaak van de matrijs. Lees meer »

  • Fase 6: Productie

    Alvorens Pentas in serieproductie gaat met uw kunststof rotatiegietproduct zal het product en het benodigde proces vrijgegeven moeten worden. Lees meer »

  • Fase 7: Finishing & Assemblage

    Voor dit verlengstuk van de productie van uw kunststof rotatiegietproduct zijn overeenkomstige stappen nodig om het proces te valideren. Lees meer »